نرم افزار پرسشنامه آنلاین

یکی از روش های جمع آوری اطلاعات پرسش نامه می باشد. در گذشته این کار به صورت دستی انجام می شد که همین موضوع یکپارچه سازی اطلاعات را با مشکل روبرو می ساخت. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی این گروه از افراد جامعه ارائه نموده است.

بیشتر بخوانید

نرم افزار مدیریت دانشجویان

مدیریت دانشجویان امروزه یکی از مسائلی است که اکثر اساتید دانشگاه ها، مدارس و موسسات با آن روبرو می باشند. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی این گروه از افراد جامعه ارائه نموده است.

بیشتر بخوانید

نرم افزار مدیریت کارواش

مدیریت کارواش امروزه یکی از مسائلی است که اکثر اصناف با آن روبرو می باشند. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی پزشکان ارائه نموده است.

بیشتر بخوانید

نرم افزار مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی یا مارکتینگ به عنوان فرایندی مدیریتی اجتماعی تعریف می‌شود که بوسیلهٔ آن افراد و گروه‌ها از طریق تولید و مبادلهٔ کالا با یکدیگر، به امر تأمین نیازها و خواسته‌های خود اقدام می‌کنند. نیاز روزافزون به مدیریت بازاریابان تیم فرابگیر را برانگیخت تا نرم افزاری در این زمینه تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

بیشتر بخوانید

دانلود پروژه مدیریت ارایشگاه

مدیریت سالن زیبایی و سالن های زیبایی امروزه یکی از مسائلی است که اکثر مدیران سالن های زیبایی با آن روبرو می باشند. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی این عزیزان ارائه نموده است. این پروژه مبتنی بر برنامه نویسی ، mysql ،bootstrap و jquery می باشد.

بیشتر بخوانید

نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی

با توجه به مراجعه متعدد بیماران به کلینیک های زیبایی داشتن یک سیستم بایگانی جهت ثبت پرونده بیماران بسیار حیاتی می باشد. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی پزشکان ارائه نموده است.

بیشتر بخوانید

نرم افزار مدیریت مطب

مدیریت مطب امروزه یکی از مسائلی است که اکثر پزشکان با آن روبرو می باشند. از این رو تیم فرابگیر یک پروژه دیگری را برای راحتی پزشکان ارائه نموده است.

بیشتر بخوانید