طراحی سایت و سئو تخصصی چیست؟ تجربه نشان می دهد که وب سایت های که دارای رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو هستند در اکثر مواقع از همان مراحل ابتدایی شروع طراحی وب سایت زیر ساخت لازم جهت بهینه سازی موتور جستجو (سئو) برای آنها در نظر گرفته می شود.

یکی از خدماتی که تیم فراگیر ارائه می دهد طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید با زیر ساخت لازم جهت بهینه سازی موتور جستجو است. در نظر گرفتن معیارهای سئو در همان مراحل ابتدایی طراحی وب سایت باعث شده که خیلی از هزینه ها جهت بهینه سازی کاهش پیدا کرده و در زمان لازم جهت قرار گرفتن در رتبه های بالا در صفحه نتابج موتورهای جستجو نیز صرفه جویی گردد.

طراحی سایت و سئو تخصصی
طراحی سایت و سئو تخصصی

امروزه طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید نظیر HTML5، CSS3 و فونت های وب صورت می پذیرد. تکنولوژهای جدید باعث می شود که وب سایتها به راحتی در موتورهای جستجو دیده شوند، از سرعت بالایی در هنگام لود شدن برخوردار باشند و روی پلتفرمهای مختلف براحتی بتوانند بارگذاری شوند.

تیم فرابگیر با استفاده از کادر مجرب خود در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو با استفاده از تکنولوژهای جدید این امکان را فراهم آورده است که بتواند برای مشتریان خود در حوزه های مختلف کسب و کار بهترین و جذاب ترین طراحی وب سایت را انجام دهد.

لیماکاشت
مرجان بیوتی
مرکز تصویربرداری اطهری

در طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو مسائل فنی بیشماری دخیل هستند که یکی از مهترین آنها که گوگل پیشنهاد می کند این است که طراحی وب سایت باید بگونه ای باشد که بتواند یک سایت روی دستگاه های مختلف نظر کامپیوتر شخصی، موبایل و تبلت براحتی بارگذاری شود و دارای ظاهری کاربر پسند باشد و از طراحی چند وب سایت برای هر کدام از این دستگاه ها اجتناب شود.

طراحی سایت و سئو تخصصی

در صورتی که شما چند وب سایت مختلف برای هر کدام از این دستگاه ها داشته باشید ممکن است آنها هر کدام جداگانه رتبه و لینک هایی را بدست آوردند و امتیاز رتبه شما تقسیم شود و در مجموع شما نتوانید به خواسته خود که قرار گرفتن در رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو است، برسید.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

بطور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن معیارهای بهینه سازی موتور جستجو در همان اوایل طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید دارای فواید زیر است:

 • باعث کاهش هزینه ها و صرفی جویی در زمان جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور های جستجو خواهد بود.
 • با توجه به در نظر گرفتن زیر ساخت لازم جهت معیارهای بهینه سازی موتور جستجو در همان ابتدای طراحی وب سایت، تغییرات در آینده خیلی کاهش پیدا خواهد کرد
 • کدهای HTML5 و CSS3 از خوانایی بالایی برخوردار هستند.
 • کدهای HTML5 و CSS3 دارای این قابلیت هستند که سایت طراحی شده توسط این تکنولوژها براحتی بتوانند روی دستگاه های مختلف بارگذاری شود و از ظاهری زیبا برخوردار باشند.
 • HTML5 و CSS3 دارای امکاناتی هستند که بتوانند تصاویر و فیلم ها را به بهترین کیفیت و با سرعت بالا نمایش دهند.
 • تکنولوژی های جدید دارای این امکان هستند که شما بتوانید کنترل بیشتری روی رنگهای درون وب سایت داشته باشید و در نتیجه بتوانید سایت های زیبایی را طراحی نماید که کاربر پسند باشد.

هدف از طراحی سایت تخصصی

برای طراحی سایت تخصصی در ابتدا باید بدانید که هدف از طراحی چنین سایتی چه می باشد. از هدف های طراحی سایت می توان به مواردی  همچون افزایش فروش، افزایش بازدید کنندگان، برند سازی، اطلاع رسانی سریع به کاربران، افزایش رضایت مندی مشتریان، ایجاد برتری نسبت به رقبای سنتی، ایجاد حس اعتماد و اطمینان در میان مشتریان، استفاده بهینه از سرویس باشگاه مشتریان و غیره

نکات طلایی طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو

طراحی سایت بر اساس اصول سئو و کاربر پسند، بسیار مهم است! مهم ترین چیز در دنیای وب مخاطب است و هر سایتی که از نظر مخاطب عملکرد بهتری داشته باشد، بهترین سایت در سطح وب است.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

شاید وقتی که طراحی سایت  بر اساس اصول سئو به گوش شما می رسد، تنها به سراغ اصول UX/UI می روید. گرچه که UX/UI مهم ترین بخش های کاربر پسند بودن یک سایت است اما موارد دیگری که شاید کمتر به آن ها فکر می کنید نیز در این امر دخیل هستند.

در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی در رابطه با ساخت و طراحی سایت  بر اساس اصول سئو و کاربر پسند را فرا بگیرید و طراحی وب سایت خود را بهبود ببخشید.

طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو

بهینه سازی سایت

از موضوعات مهم دیگری که در طراحی سایت تخصصی دارای اهمیت می باشد بهینه سازی سایت است. شما تنها با طراحی کردن سایت نمی توانید انتظار داشته باشید که کسب وکارتان و درآمدی که از طراحی سایت بدست می آورید بسیار چشمگیر باشد.

با توجه به آماری که تا کنون بدستآمده است چیزی نزدیک به 85 درصد وب سایت ها از موتورهای جستجو برای اینکه بتوانند رتبه و جایگاه مناسبی را در گوگل بدست آورند استفاده می کنند. به همین دلیل است که بهینه سازی سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پس باتوجه به مواردی که به آنها اشاره کردیم برای طراحی سایت تخصصی خود اقدام کرده و خدمات و محصولات وب سایت خود را و به طور کلی سایتی را که راه اندازی کرده اید با استفاده از اصول و تکنیک های درست پیش ببرید. با بروزرسانی کردن مدوام وب سایت و بررسی سئو سایت خود می توانید در بهینه سازی سایت نیز موفق بوده و جایگاه مناسبی را در نتایج گوگل بدست آورید.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

اطمینان از ثبات وب سایت

یکی آزار دهنده ترین چیز هایی که می تواند برای کاربران اتفاق بیفتد، سرعت کند یک وب سایت و یا ارور های متناوب آن است.  هر چقدر هم که طراحی سایت شما UX/UI و یا به طور کلی کاربر پسند باشد، مطمئنا هر کاربری که در کار با یک سایت سرعت بسیار کم و یا ارور های متناوبی را تجربه کند، سریعا سایت را می بندد و دیگر به سراغ آن نمی آید!

پس اولین و یکی از مهم ترین نکات برای ساخت و طراحی سایت  بر اساس اصول سئو، اطمینان از ثبات وب سایت است.

اولین چیزی که در افزایش ثبات سایت باید به آن توجه کنید این است که خدمات هاست شما مناسب است و یا خیر. راه های بسیار زیادی وجود دارد که با یک سرچ ساده می توانید آن ها را پیدا کنید و با استفاده از آن ها هاست خود را امتحان کنید و ببینید که کیفیت آن مناسب است و یا خیر.

دانلود لیست قیمت و کاتالوگ خدمات

اگر سرعت هاست مناسب نبود، ابتدا با هاستینگ خود صحبت کنید تا مشکل را بیابید. اگر باز هم مشکل حل نشد، باید به فکر تعویض هاست خود باشید. در انتخاب هاست، هیچ گاه نباید قیمت پایین معیار شما باشد. در مورد هاستینگ ها خوب تحقیق کنید تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

اما اگر هاست هیچ ایرادی نداشت، مشکل مربوط به پوسته و یا همان تم شما و یا CMS شما است. ابتدا کمی تحقیق کنید و برخی از راه حل ها را انجام دهید. اما به طور کلی این مشکلات بسیار ریشه ای هستند و پیدا کردن مشکل در این موارد، حتی برای افراد حرفه ای نیز مشکل است. بنا بر این اگر تخصصی در این حوزه ندارید، بهتر است که کار را به افراد حرفه ای بسپارید.

بر روی دسترسی کاربران تمرکز کنید

یکی از دیگر عواملی که در طراحی سایت  بر اساس اصول سئو بسیار مهم است این است که هر کاربری بتواند با هر دستگاهی و یا هر مرورگری به سایت شما دسترسی داشته باشد. پس از پایداری سایت، این مورد بسیار مهم است.

همان طور که مشاهده می کنید، امروزه چندین مرورگر وجود دارند که از سیستم های مختلفی برای خواندن وب سایت ها استفاده می کنند. به همین دلیل اگر سایت و قالب شما به خوبی بهینه سازی نشده باشد، ممکن است که برخی از مرورگر ها نتوانند آن را به خوبی شناسایی کنند.

همچنین ،در طراحی و سایت، واکنش گرایی و یا همان ریسپانسیو بودن بسیار مهم است. اگر بخواهیم به سادگی این مورد را توضیح دهیم می توان گفت که سایت شما نسبت به اندازه دستگاه های مختلف، واکنش گرایی داشته باشد و به شکل و اندازه آن دستگاه ها در بیاید.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

مطمئنا اندازه و شکل صفحه نمایش در موبایل های مختلف، تبلت ها و حتی کامپیوتر های مختلف متفاوت است و به همین دلیل است که ریسپانسیو بودن بسیار مهم است. اگر سایت ریسپانسیو نباشد، به دلیل این که مختص به یک دستگاه ساخته شده است، در دستگاه های دیگر به درستی نمایش داده نمی شود.

سرآشپز حسن زنجانی
کلینیک زیبایی هورسام
برند یاسیمو

اگر یک سایت به درستی ریسپانسیو شده باشد، در دستگاه های مختلف با اندازه صفحه نمایش های مختلف به درستی واکنش می دهد و به شکل مورد نیاز نشان داده می شود.

ریسپانسیو بودن آن قدر مهم است که حتی گوگل هم برای رتبه بندی سایت این مورد را نیز در نظر می گیرد و اگر سایت ریسپانسیو باشد، امتیاز خوبی به آن می دهد و آن را نسبت به رقبایی که این قابلیت را ندارند برتر می کند.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

پس در دستگاه های مختلف و با مرورگر های مختلف سایت خود را امتحان کنید و اگر مشکلی در آن ها وجود دارد سریعا آن را برطرف کنید تا کاربران بیشتری جذب سایت شما شوند.

طراحی سایت ساده و قابل فهم

پس از این که دو مورد اساسی افزایش پایداری و دسترسی را فراهم کردید، حال به سراغ نکات طراحی می رویم. همان طور که می دانید، یکی از پایه ای و مهم ترین نکات در ساخت و طراحی سایت  بر اساس اصول سئو، قابل فهم بودن و راحت بودن کار با آن است.

هدف شما از ساخت سایت، فروش کالا  و یا منتقل کردن یک پیام از سایت خود به مخاطب است. اگر طراحی سایت شما پیچیده باشد، مخاطب آن قدر درگیر طراحی می شود که در نهایت شما به هدف خود یعنی فروش کالا و یا منتقل کردن پیام به مخاطب نمی رسید.

ترموود فنلاند
بازرگانی قاسمی
دکترنازیلا مصباح

پس بهتر است که طراحی شما ساده باشد و در عین سادگی، زیبا نیز باشد تا هم کاربر راضی باشد و هم شما به هدف خود برسید. طراحی باید به صورتی ایجاد شود که مخاطب بتواند به راحتی چیز هایی را که می خواهد در سایت پیدا کند و سر در گم نشود.

یکی از مهم ترین موارد در طراحی سایت  بر اساس اصول سئو، انتخاب رنگ های آن است. شما باید به نوعی رنگ ها را انتخاب کنید که هم با حوزه ی کاری شما و هم با خلق و خوی مشتری های مورد نظرتان سازگار باشد. شما می توانید با استفاده درست از رنگ ها، توجه مخاطب را به نقطه ی خاصی از صفحه که خودتان می خواهید جلب کنید تا اثر گذاری بر روی کاربر افزایش یابد.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

به طور کلی هیچ قاعده ای وجود ندارد که شما باید از چه رنگ هایی برای طراحی سایت خود استفاده کنید و عامل تعیین کننده در انتخاب رنگ ها ،خلاقیت شما و دیگر شرایط مانند کاربری سایت و یا قشر مخاطبان آن است.

پرداختن به جزئیات در طراحی سایت کاربر پسند بسیار مهم است اما این جزئیات باید به شکلی ایجاد شوند که با یک نگاه قابل تشخیص باشند.

از ابزار های کاربردی در سایت خود استفاده کنید

ابزار های بسیار زیادی در دنیای وب هستند که می توانند کار مخاطب را آسان تر کنند. وقتی که شما از این ابزار ها استفاده می کنید یعنی به خواسته مخاطب خود اهمیت داده اید و به همین دلیل سایت شما کاربر پسند تر می شود.

به طور مثال، اگر شما سایتی دارید که در آن مقالات زیادی منتشر می کنید، باید از دسته بندی های مناسب و کامل استفاده کنید تا کاربر سریع تر به مقاله مورد نیازش برسد. همچنین می توانید با قرار دادن قابلیت جستجو در سایت، باز هم کار کاربران را آسان تر کنید.

دکتر عاطفه فیضمند
فروشگاه میسا
کلینیک زیبایی راشا

و یا اگر شما یک سایت فروشگاهی دارید، می توانید با گذاشتن دسته بندی های کامل و قرار دادن فیلتر هایی برای لیست کالاها، کار مخاطبان خود را آسان تر کنید.

مزایای طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی دارای مزیت های بسیاری می باشد البته در صورتیکه طراحی و راه اندازی آن طبق اصول و به درستی صورت گیرد. با طراحی مناسب سایت تخصصی کسب وکار شما رونق پیدا کرده و دست یابی به اهدافی که در نظر داشته اید نیز راحت تر خواهد شد.

از مزایایی که طراحی سایت تخصصی دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عدم وجود محدودیت در افزودن قابلیت و امکانات وب سایت
 • امنیت بالا و تضمین شده
 • توجه بیشتر به افراد خاص از میان مخاطبین که سهم بسیاری در کسب درآمد وب سایت شما دارند
 • کدنویسی صحیح از ابتدای طراحی و متناسب با کسب و کار شما و اهدافی که در نظر دارید
 • برند سازی حرفه ای و موثر
 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها که باعث می شود کیفیت و امنیت وب سایت تضمین شود
 • صرفه جویی در زمان و هزینه سئو

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

جمع بندی مطالب و سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم برخی از مهم ترین نکاتی که شما باید در طراحی سایت بر اساس اصول سئو را رعایت کنید برای شما قرار بدهیم. در نظر داشته باشید که به جز این موارد، عوامل بسیار زیاد دیگری هم با توجه به شرایط وجود دارند که بر روی طراحی یک سایت کاربر پسند اثر گذار هستند و شما نباید تنها با تکیه به همین موارد سایت خود را طراحی کنید.

به طور کلی اگر می خواهید در طراحی سایت بر اساس اصول سئو به بهترین نتیجه ممکن برسید و یک سایت کاربر پسند ایجاد کنید، بهترین کار این است که پس از در نظر گرفتن هدف سایت و قشر مشتریان و یا مخاطبان آن سایت، خود را جای مخاطب بگذارید و ببینید که مخاطبان عام چه خواسته هایی از یک سایت دارند.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

نمونه کارهای ما را ببینید

خدمات فرابگیر

 1. تبلیغات در فضای مجازی گوگل، اینستاگرام و فیس بوک.
 2. مدیریت صفحات اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک.
 3. برنامه نویسی حرفه ای با جدیدترین متدهای روز دنیا
 4. طراحی وب سایت و سئو نمودن مطالب با جدیدترین راهکارها برای بازدید حداکثری مطالب
 5. خدمات طراحی سربرگ؛ کار ویزیت، لوگو و بسته مدیریتی
 6. پروژهای دانشجویی در زمینه تحقیق در عملیات، آمار و تصمیم گیری چند معیاره
 7. آموزش مجازی برای کاربران در زمینه های درخواستی دوره های موجود در وب سایت

باعث افتخارست که مجموعه ما تا کنون بیش از ۱۲۰۰ پروژه موفق در زمینه های متخلف ارائه نموده است که با مراجعه به بخش نمونه کارها در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. در صورتی که تصور می کنید پروژه مورد نظر شما در این دسته بندی ها قرار ندارد با تماس با تیم حرفه ای ما می توانید از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی طراحی سایت و سئو تخصصی

سوالات پرتکرار شما عزیزان

هزینه طراحی سایت چه قدر است؟

این هزینه بر مبنای میزان خواسته های شما از 8 تا 15 میلیون تومان متغییر است.

تعداد بخش های اولیه چه تعداد است؟

به طور پیش فرض برای هر وب سایت 10 بخش در نظر گرفته می شود

نوع قرارداد ها به صورت می باشد؟

معمولا قرارداد ها به صورت سالانه و قابل تمدید می باشد.

آیا امکان دریافت تخفیف وجود دارد؟

در پرژه هایی که به صورت ترکیبی مدیریت پیج و سایت و مشاوره تبلیغاتی انجام می شود تخفیف ویژه شامل حال شما می شود.

چگونه باید سفارش خود را ثبت کنیم؟

کافی است با شماره تلفن 09101462822 تماس حاصل فرمایید تا نمونه قرارداد و نمونه کارها برای شما ارسال گردد.

X