نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

مدیریت بازاریابی یا مارکتینگ به عنوان فرایندی مدیریتی اجتماعی تعریف می‌شود که بوسیلهٔ آن افراد و گروه‌ها از طریق تولید و مبادلهٔ کالا با یکدیگر، به امر تأمین نیازها و خواسته‌های خود اقدام می‌کنند. نیاز روزافزون به مدیریت بازاریابان تیم فرابگیر را برانگیخت تا نرم افزاری در این زمینه تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

بازاریاب ها افرادی هستند که با معرفی محصولات کسب و کارها به خریداران از محل دریافت کمیسیون یا حق الزحمه فروش امرار معاش می کنند. از آنجایی که حق الزحمه این افراد بصورت درصدی از میزان فروش تعیین می شود علاوه بر محاسبه میزان حق الزحمه نیازمند اطلاع از میزان مطالبات فروش های هر بازاریاب نیز هستیم.

کسب و کارهای فعال در حوزه پخش و بازرگانی معمولا از بازاریاب ها برای پخش کالا یا فروش محصولات خود استفاده می کنند. در این کسب و کارها فرآیندهای محاسبات پورسانت بازاریاب ها(حسابداری پورسانت)، کنترل حساب و کتاب خریداران هر بازاریاب و نحوه تسویه فاکتور های فروش رفته توسط هر بازاریاب برای مدیر کسب و کار اهمیت زیادی دارد.

نرم افزار مدیریت پورسانت فروش نرم افزار مدیریت پورسانت فروش نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

بازاریابی مطب پزشکان
بازاریابی مطب پزشکان

۱- امکان انتساب بازاریاب به هریک از طرف های حساب(مدیریت بازاریاب)

بازاریاب ها هم یکی از طرف های حساب برای کسب و کارها محسوب می شوند. بنابراین امکانی در نرم افزار گنجانده شده است که به راحتی می توان با انتخاب گزینه ” بازاریاب ” طرف حساب را به عنوان بازاریاب در سیستم شناسایی کنیم. در همین بخش فیلدی برای تعیین درصد حق الزحمه بازاریاب نیز مشخص شده است. شما می توانید تنها با تعیین درصد کمیسیون بازاریاب در این فیلد، محاسبه خودکار حق الزحمه را به سیستم بسپارید!

به یاد داشته باشید که مقدار پیش فرض ۱۰% در سیستم تعریف شده است که شما می توانید این مقدار را با یک عدد صحیح در بازه صفر تا ۱۰۰ تغییر دهید. لازم به ذکر است حتی می توانید عدد پیش فرض خود را در هنگام فروش با وارد نمودن عدد دلخواه در قسمت مربوطه در فاکتور فروش، بصورت دستی تغییر دهید.

نرم افزار مدیریت پورسانت فروش نرم افزار مدیریت پورسانت فروش نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

۲- انتساب بازاریاب به پیش فاکتور / فاکتور فروش

صاحبان کسب و کار می توانند در هنگام تعریف یا ایجاد پیش فاکتور یا فاکتور فروش، بازاریاب آن را مشخص کنند. به محض انتخاب بازاریاب درصد پیش فرض تعیین شده برای آن فروش اعمال خواهد شد صاحب کسب و کار می تواند درصد پیش فرض را بنا به نوع فروش، نوع کالا و نحوه تسویه حساب نیز تغییر دهد.

نکته مهم این است که به محض تایید فاکتور کلیه اسناد مرتبط با محاسبات حق الزحمه بازاریاب به طور اتوماتیک و هوشمند محاسبه شده و در اسناد حسابداری ثبت می گردد. بدین معنی که سیستم هزینه های توزیع و فروش و حساب های پرداختی کسب و کار را متناسب با میزان فروش و پورسانت آن ثبت و نگهداری و به روز رسانی می نماید.

۳- گزارش میزان فروش بازاریاب ها

با استفاده از این گزارش شما می توانید از میزان فروش هایی که توسط بازاریاب های شما انجام می شود مطلع شوید. این گزارش علاوه بر میزان فروش هر بازاریاب از لحاظ تعدادی و ریالی میزان پورسانت متعلقه آن بازاریاب را نیز نشان می دهد. کاربر می تواند با کلیک بر روی هر یک از ستون های گزارش، آن را بصورت صعودی یا نزولی نیز مرتب نماید و از بازاریاب های فعال یا غیر فعال خود آگاه شود.

نرم افزار مدیریت پورسانت فروش نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

۴- امکان دسترسی به جزئیات فروش هر بازاریاب

علاوه بر گزارش آماری میزان فعالیت هر بازاریاب، صاحب کسب و کار می تواند به راحتی با کلیک بر روی هر سطر از گزارش فوق از جزئیات آن نیز مطلع شود. در این گزارش تاریخ فروش ، مبلغ فروش ، شماره فاکتور ، میزان پورسانت ، میزان پورسانت پرداخت شده و میزان باقی مانده از پورسانت آن فاکتور نمایش داده می شود.

۵- امکان تسویه پورسانت ها در سیستم پرداخت

سیستم پرداخت بصورت هوشمند متناسب با نام طرف حساب پرداخت ( بازاریاب) ، جدولی از طلب های بازاریاب را به همراه میزان تسویه فاکتور و میزان طلب بازاریاب بابت آن فاکتور را نمایش می دهد. پرداخت کننده می تواند با استفاده از امکات تسویه کامل پورسانت، یا پرداخت بخشی از آن نسبت به پرداخت حق الزحمه بازاریاب اقدام کند.

نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

این پروژه مبتنی بر برنامه نویسی ، mysql ،bootstrap و jquery می باشد. مدیر مارکتینگ می تواند به راحتی پرسنل خود را در این سیستم مدیریت نماید. مدیر می تواند بازاریاب، مرکز درمانی، مطب و … را در سیستم تعریف نموده و به صورت لحظه ای پورسانت های دریافتی هرکدام را مدیریت کند.


مزیت های اصلی سیستم

 • یک نرم افزار تحت وب با قابلیت تعریف مراکز درمانی، مطب، بیمارستان بازاریاب، پزشک، کاربر و ارتباط میان آن ها
 • مدیریت دریافت لحظه ای پورسانت بازاریابان
 • چرخه دریافت و پرداخت کاملا آنلاین بدون نیاز به هیچ سیستم جانبی

بخش های اصلی سیستم

 • عملکرد رابطین و بازاریاب ها
 • عملکرد مراکز بدون رابط و بازاریاب
 • پورسانت رابطین
 • عملکرد مراکز
 • عملکرد کل سیستم
 • پزشکان مرکز
 • مراکز همکار
 • برترین ها
 • انواع گزارش ها
نرم افزار مدیریت پورسانت فروش
نرم افزار مدیریت پورسانت فروش

عملکرد رابط

شما می توانید عملکرد هر رابط را در هر بازه زمانی در هر مرکز تحت سرپرستی کنترل نموده و اطلاعات آماری مورد نظر را دریافت نماید.


عملکرد رابطین
عملکرد رابطین

پورسانت رابطین

می توانید پورسانت هر رابط را به صورت جداگانه مشاهده نمایید.

سیستم جذب و بازاریابی
سیستم جذب و بازاریابی
X